Archive for 8 June 2017
Το θέμα της πρόσληψης του νέου προπονητή στον Α.Ο.Κ. όπως και της διεύρυνσης στης Διοικούσας Επιτροπής που πρόκειται να συσταθεί είναι θέματα πρώτης προτεραιότητας για το διοικητικό συμβούλιο του Ερασιτέχνη και σύμφωνα με πληροφορίες μας και τα δύο θέματα αναμένεται στις επόμενες ημέρες να κλείσουν.
Πρόθεση λοιπόν είναι άμεσα να γίνει η συγκρότηση της Διοικούσας Επιτροπής στην οποία εκτός από τα μέλη του Ερασιτέχνη να υπάρχουν και κάποιοι φίλοι της ομάδας από το παρελθόν και οι οποίοι μπορούν να συνεισφέρουν οικονομικά όπως και με την εμπειρία που διαθέτουν. Προς την συγκεκριμένη μάλιστα κατεύθυνση είδη από πλευράς της διοίκησης του Ερασιτέχνη έχουν γίνει κάποιες ενέργειες και επαφές και εντός των ημερών θα υπάρξουν κάποια θετικά αποτελέσματα.