Bookmarks
Ο Α.Ο. Καβάλα ανακοινώνει πως ο Κώστας Σαλπιγγίδης θα παραμείνει στην ομάδα μας και τη νέα αγωνιστική περίοδο 2023-24. Ο Κώστας είχε σημαντική προσφορά την περασμένη χρονιά και είμαστε σίγουροι ότι θα επιστρέψει ακόμα πιο δυνατός!
Ο Α.Ο. Καβάλα ανακοινώνει πως ο Κώστας Σαλπιγγίδης θα παραμείνει στην ομάδα μας και τη νέα αγωνιστική περίοδο 2023-24. Ο Κώστας είχε σημαντική προσφορά την περασμένη χρονιά και είμαστε σίγουροι ότι θα επιστρέψει ακόμα πιο δυνατός!