Επανέρχεται σε δράση το πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας και το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί με την συμμετοχή 10 ομάδων και θα ολοκληρωθεί μετά το πέρας 18 αγωνιστικών.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε, έχει ως εξής:
Γ’ κατηγορία
Το πρόγραμμα
1η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Πανιώνιος Ξεριά
Ακαδημία Ελπίδες -Οι Λύκοι
Ποσειδών Καβάλας-Αίας Παναγίας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Α.Σ. Παγγαίο
ΑΟ Ποταμιάς -ΑΕ Πιερέων 2004
2η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας
Ακαδημία Ελπίδες -Άγιος Λουκάς
Α.Σ. Παγγαίο -ΑΕ Πιερέων 2004
Αίας Παναγίας -ΑΟ Ποταμιάς
Οι Λύκοι-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
3η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Ποσειδών Καβάλας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ακαδημία Ελπίδες
ΑΟ Ποταμιάς -Πανιώνιος Ξεριά
ΑΕ Πιερέων 2004-Οι Λύκοι
Α.Σ. Παγγαίο -Αίας Παναγίας
4η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Α.Σ. Παγγαίο
Ακαδημία Ελπίδες -ΑΕ Πιερέων 2004
Ποσειδών Καβάλας-ΑΟ Ποταμιάς
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Άγιος Λουκάς
Οι Λύκοι-Αίας Παναγίας
5η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -ΑΟ Ποταμιάς
Πανιώνιος Ξεριά-Οι Λύκοι
ΑΕ Πιερέων 2004-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Α.Σ. Παγγαίο-Ποσειδών Καβάλας
Αίας Παναγίας -Ακαδημία Ελπίδες
6η αγωνιστική
Ακαδημία Ελπίδες -Πανιώνιος Ξεριά
Ποσειδών Καβάλας-Οι Λύκοι
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Αίας Παναγίας
ΑΟ Ποταμιάς -Α.Σ. Παγγαίο
ΑΕ Πιερέων 2004-Άγιος Λουκάς
7η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Ποσειδών Καβάλας-Ακαδημία Ελπίδες
Α.Σ. Παγγαίο -Άγιος Λουκάς
Αίας Παναγίας -ΑΕ Πιερέων 2004
Οι Λύκοι-ΑΟ Ποταμιάς
8η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Αίας Παναγίας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ποσειδών Καβάλας
ΑΟ Ποταμιάς -Ακαδημία Ελπίδες
ΑΕ Πιερέων 2004-Πανιώνιος Ξεριά
Οι Λύκοι-Α.Σ. Παγγαίο
9η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Οι Λύκοι
Ακαδημία Ελπίδες -Α.Σ. Παγγαίο
Ποσειδών Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004
ΑΟ Ποταμιάς -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Αίας Παναγίας -Πανιώνιος Ξεριά
10η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Άγιος Λουκάς
Οι Λύκοι-Ακαδημία Ελπίδες
Αίας Παναγίας -Ποσειδών Καβάλας
Α.Σ. Παγγαίο-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
ΑΕ Πιερέων 2004-ΑΟ Ποταμιάς
11η αγωνιστική
Ποσειδών Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά
Άγιος Λουκάς -Ακαδημία Ελπίδες
ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο
ΑΟ Ποταμιάς -Αίας Παναγίας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Οι Λύκοι
12η αγωνιστική
Ποσειδών Καβάλας-Άγιος Λουκάς
Ακαδημία Ελπίδες -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Πανιώνιος Ξεριά-ΑΟ Ποταμιάς
Οι Λύκοι-ΑΕ Πιερέων 2004
Αίας Παναγίας -Α.Σ. Παγγαίο
13η αγωνιστική
Α.Σ. Παγγαίο -Πανιώνιος Ξεριά
ΑΕ Πιερέων 2004-Ακαδημία Ελπίδες
ΑΟ Ποταμιάς -Ποσειδών Καβάλας
Άγιος Λουκάς -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Αίας Παναγίας -Οι Λύκοι
14η αγωνιστική
ΑΟ Ποταμιάς -Άγιος Λουκάς
Οι Λύκοι-Πανιώνιος Ξεριά
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΕ Πιερέων 2004
Ποσειδών Καβάλας-Α.Σ. Παγγαίο
Ακαδημία Ελπίδες -Αίας Παναγίας
15η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Ακαδημία Ελπίδες
Οι Λύκοι-Ποσειδών Καβάλας
Αίας Παναγίας -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Α.Σ. Παγγαίο -ΑΟ Ποταμιάς
Άγιος Λουκάς -ΑΕ Πιερέων 2004
16η αγωνιστική
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Πανιώνιος Ξεριά
Ακαδημία Ελπίδες -Ποσειδών Καβάλας
Άγιος Λουκάς -Α.Σ. Παγγαίο
ΑΕ Πιερέων 2004-Αίας Παναγίας
ΑΟ Ποταμιάς -Οι Λύκοι
17η αγωνιστική
Αίας Παναγίας -Άγιος Λουκάς
Ποσειδών Καβάλας-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Ακαδημία Ελπίδες -ΑΟ Ποταμιάς
Πανιώνιος Ξεριά-ΑΕ Πιερέων 2004
Α.Σ. Παγγαίο -Οι Λύκοι
18η αγωνιστική
Οι Λύκοι-Άγιος Λουκάς
Α.Σ. Παγγαίο -Ακαδημία Ελπίδες
ΑΕ Πιερέων 2004-Ποσειδών Καβάλας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΟ Ποταμιάς
Πανιώνιος Ξεριά-Αίας Παναγίας