xerox
xerox

Με καθυστέρηση 4 εβδομάδων αναμένεται να ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Γ` Εθνικής ενώ η πρώτη σέντρα ορίστηκε στις 11 Οκτωβρίου. Μάλιστα να σημειώσουμε ότι στην πρεμιέρα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας κληρώθηκε το ντέρμπι στη Χρυσούπολη ανάμεσα στον Νέστο και στον Αετό Οφρυνίου. 

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής είναι το εξής:

 

1η / 16η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Οφρυνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η /17η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης

3η / 18η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών – Ένωση Αλεξανδρούπολης

4η / 19η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Οφρυνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

5η / 20η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμότειχου
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου

6η / 21η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου

7η / 22η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου

8η / 23η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

9η / 24η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αετός Οφρυνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού

10η / 25η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Εθνικός Σοχού

11η / 26η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Οφρυνίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

12η / 27η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών – Αετός Οφρυνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Διδυμότειχου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Νέστος Χρυσούπολης

13η / 28η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η / 29η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η / 30η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου
Εθνικός Σοχού – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

 

Comments are closed.