Bookmarks
Κυπελλούχος 2019 ο αθλητής του ΓΟ Καβάλας Σαββίδης Νίκος και 6η θέση για την Πυργιλή Μιχαέλα στον αγώνα κυπέλλου που πραγματοποιήθηκε στο Λουτράκι Κορινθίας .
Στον αγώνα συμμετείχαν οι 10 καλύτεροι αθλητές από όλη την Ελλάδα σε κάθε κατηγορία ! Ο αγώνας αποτέλεσε ένα επιτυχημένο τέστ ετοιμότητας για τον αθλητή μας που θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο που θα πραγματοποιηθεί στο Τόκιο από τις 28 Νοεμβρίου μέχρι τις 1 Δεκεμβρίου .Συγχαρητήρια στους αθλητές μας και στους προπονητές τους Πεξαρά Γιάννη και Λάππα Βιβή !!