Bookmarks
Archive for 19 October 2019
Με επιτυχία και με ικανοποιητικό αριθμό συμμετοχών, ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Πέμπτης (17/10) στο Ενωσιακό Γήπεδο το 1ο Scouting camp που διοργάνωσαν από κοινού ο ΠΑΟΚ Καβάλας με τον γνωστό Καβαλιώτη μάνατζερ Παναγιώτη Δομουτζόγλου.
Να σημειωθεί ότι το συγκεκριμένο camp ξεκίνησε δύο ημέρες πριν και σε αυτό συμμετείχαν δεκάδες παιδιά απ` όλη την Ελλάδα και την Κύπρο ενώ μικρός ήταν ο αριθμός από το νομό Καβάλας.
Την ίδια ώρα να αναφέρουμε ότι στην ανάρτηση του Παναγιώτη Δομουτζόγλου στο Facebook, ανέφερε τα εξής: