Bookmarks
Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της αναμέτρησης του Α.Ο.Κ. με τον ΟΦ Ιεράπετρας για την φάση των «8» του κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδος η οποία θα διεξαχθεί την ερχόμενη Κυριακή (20/5) στις 4 το απόγευμα στο ΕΑΚ Κορυδαλλού.
Διαιτητής ορίστηκε να είναι ο Φώτης Ντάουλας της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής με βοηθούς του, τους Δημήτρη Ντζουροπάνο και Αλέγαννδρο Βαλκάνο από την ίδια ένωση.
Αναλυτικά τα ζευγάρια που θα συναντηθούν την ερχόμενη Κυριακή (20/5) για την φάση των «8» του κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδος είναι τα εξής:
Θύελλα Ραφήνας-Παναρκαδικός
Νίκη Βόλου-ΜΑ Τρικάλων Ημαθίας
Νέος Αμφίλοχος-ΑΕ Κηφισιά
Καβάλα-ΟΦ Ιεράπετρας.