Bookmarks
Archive for 28 August 2014
Την Δευτέρα 1 Σεπτεμβρίου στις 18.00 γονείς και μικροί ποδοσφαιριστές θα παραβρεθούν στην πρώτη συνάντηση της χρονιάς για να γνωρίσουν τον νέο τεχνικό των τμημάτων υποδομής Γιώργο Αλεξανδρίδη να γίνουν εγγραφές και να ενημερωθούν για σχετικά θέματα, ενώ ο σύλλογος ετοιμάζεται πυρετωδώς για αυτήν την συνάντηση. Αυτά μεταξύ των άλλων γίνονται γνωστά στο δελτίο τύπου που εξέδωσε το Διοικητικό Συμβούλιο της ΚΑΒΑΛΑ 2004 και στο οποίο αναφέρονται όλες οι τελευταίες δραστηριότητες του καβαλιώτικου συλλόγου.
Δελτίο τύπου
Αναλυτικά στο δελτίο τύπου της Καβάλα 2004 αναφέρονται τα εξής: