Tην Παρασκευή (29/8) η Επιτροπή της Γ’ Εθνικής θα παρουσιάσει το πλάνο με τους 4 ομίλους στο ΔΣ της ΕΠΟ και τη Δευτέρα (1/9) θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος, στα γραφεία της Ομοσπονδίας. Φέτος δεν θα «σπάσουν» οι Ενώσεις στον καταρτισμό των ομίλων κι αν τελικά οι Άρης και Δόξα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα, ο 1ος όμιλος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας πιθανότατα και όπως όλα δείχνουν να διαμορφωθεί ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ NEOY ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΙΑ
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ (;)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (;)
Οι κληρώσεις Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Γ’ Εθνικής
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι ημερομηνίες για τις κληρώσεις πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, περιόδου 2014-2015. Πιο συγκεκριμένα, η κλήρωση για το Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής 2014-2015 θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Δευτέρα 1 Σεπτεμβρίου και ώρα 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ (στην αίθουσα Δ.Σ.). Στον ίδιο χώρο και την ίδια ώρα θα διενεργηθεί την Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου η κλήρωση για τους αγώνες της 1ης φάσης του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής.
.…
ñïñ….
.…
ñýíêñ çà èíôó….
.…
ñïàñèáî çà èíôó!…