xerox
xerox

Mε συνολικά δώδεκα (12) ομάδες θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας.

 

Ειδικότερα οι δώδεκα (12) ομάδες που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας είναι οι εξής: Ελπίδες Καβάλας, Κεραυνός Κρηνίδων, Καβάλα 2004, Ασπίδα Πολύστυλου, Μ.Α Φιλίππων, ΑΕΚ Καβάλας, Ηρακλής Καβάλας, ΑΣ Παγγαίο, Μακεδονικός Αμισιανών, Άγιος Λουκάς, Ατρόμητος Ακροβουνίου, ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Κ. είναι το εξής:

 

Β1  Ε.Π.Σ.Κ.

1η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Καβάλα 2004-Ασπίδα Πολύστυλου

Μ.Α Φιλίππων-ΑΕΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας-ΑΣ Παγγαίο

Μακεδονικός Αμισιανών – Άγιος Λουκάς

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

 

2η αγωνιστική

Καβάλα 2004-Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α Φιλίππων

Ασπίδα Πολύστυλου -Ηρακλής Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

ΑΣ Παγγαίο -Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Άγιος Λουκάς

 

3η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας – Μ.Α Φιλίππων

Ηρακλής Καβάλας – Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αμισιανών – Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Ακροβουνίου – Ασπίδα Πολύστυλου

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα – ΑΕΚ Καβάλας

Άγιος Λουκάς – ΑΣ Παγγαίο

 

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας – Ελπίδες Καβάλας

Μ.Α Φιλίππων – Μακεδονικός Αμισιανών

Καβάλα 2004 – Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Κρηνίδων – ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

Ασπίδα Πολύστυλου – Άγιος Λουκάς

ΑΣ Παγγαίο – ΑΕΚ Καβάλας

 

5η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας – Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου – Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα – Μ.Α Φιλίππων

Άγιος Λουκάς – Καβάλα 2004

ΑΣ Παγγαίο – Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕΚ Καβάλας – Ασπίδα Πολύστυλου

 

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου – Ελπίδες Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών – ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

Ηρακλής Καβάλας – Άγιος Λουκάς

Μ.Α Φιλίππων – ΑΣ Παγγαίο

Καβάλα 2004 – ΑΕΚ Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων- Ασπίδα Πολύστυλου

 

7η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας – ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

Άγιος Λουκάς – Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΑΣ Παγγαίο – Μακεδονικός Αμισιανών –

ΑΕΚ Καβάλας – Ηρακλής Καβάλας

Ασπίδα Πολύστυλου – Μ.Α Φιλίππων

Κεραυνός Κρηνίδων – Καβάλα 2004

 

8η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς – Ελπίδες Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα – ΑΣ Παγγαίο

Ατρόμητος Ακροβουνίου – ΑΕΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών – Ασπίδα Πολύστυλου

Ηρακλής Καβάλας – Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α Φιλίππων – Καβάλα 2004

 

9η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας – ΑΣ Παγγαίο

ΑΕΚ Καβάλας – Άγιος Λουκάς

Ασπίδα Πολύστυλου – ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

Κεραυνός Κρηνίδων – Ατρόμητος Ακροβουνίου

Καβάλα 2004 – Μακεδονικός Αμισιανών

Μ.Α Φιλίππων – Ηρακλής Καβάλας

 

10η αγωνιστική

ΑΕΚ Καβάλας – Ελπίδες Καβάλας

ΑΣ Παγγαίο – Ασπίδα Πολύστυλου

Άγιος Λουκάς – Κεραυνός Κρηνίδων

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα – Καβάλα 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου –  Μ.Α Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών – Ηρακλής Καβάλας

 

11η αγωνιστική

Ασπίδα Πολύστυλου – Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων – ΑΕΚ Καβάλας

Καβάλα 2004 – ΑΣ Παγγαίο

Μ.Α Φιλίππων – Άγιος Λουκάς

Ηρακλής Καβάλας – ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

Μακεδονικός Αμισιανών – Ατρόμητος Ακροβουνίου

 

Στον β’ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.

Comments are closed.