xerox
xerox

Η ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές της εμβόλιμης 3ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας που ορίστηκε να διεξαχθεί την Τετάρτη 21 Οκτωβρίου στις 4 το απόγευμα και το πρόγραμμα περιλαμβάνει σημαντικά παιχνίδια.

 

Να τονίσουμε ότι αναβλήθηκε η αναμέτρηση του Απόλλων Παραλιμνίου με την ομάδα του Ν. Σιδηροχωρίου λόγω των κρουσμάτων κορωναίου που εντοπίστηκαν στην ομάδα του νομού Σερρών. Από κει και πέρα τριάδα από την Ξάνθη ορίστηκε στο εντός έδρας παιχνίδι του Νέστου Χρυσούπολης με την Ένωση Αλεξανδρούπολης ενώ τριάδα από τ

ην ΕΠΣ Σερρών ορίστηκε στο Οφρύνιο στην εντός έδρας αναμέτρηση του Αετού με τον Άρη Αβάτου. Τέλος διαιτησία από την ΕΠΣ Χαλκιδικής θα συναντήσει στην Θεσσαλονίκη ο Μ.Α Ορφανίου, στο παιχνίδι του κόντρα στον Ηρακλή.

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης

Διαιτητής: Γιαπουτζής (Ξάνθης)

Βοηθοί: Εμίν Κεχαγιά-Σπάρταλης (Ξάνθης)

 

Αετός Οφρυνίου-Άρης Αβάτου

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Τσακίρης-Οικονομίδης (Δράμας)

 

Ηρακλής-ΜΑ Ορφανίου

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Τσιρωνάς-Κούρας (Χαλκιδικής)

 

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου (αναβολή)

Διαιτητής: Παγώνης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τυριακίδης (Μακεδονίας)-Κορωνάς (Πειραιά)

 

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Πανδραμαϊκός

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Ζαχαριάς-Γεωργαντέλης (Καβάλας)

 

ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΕ Διδυμοτείχου

Διαιτητής: Σαφούρης (Σερρών)

Βοηθοί: Κρυωνάς-Βακουφτσής (Σερρών)

 

Ορφέας Puma Ξάνθης-AE Ευόσμου

Διαιτητής: Τσιλίκας (Καβάλας)

Βοηθοί: Κουκούμης-Καρασαββαϊδης (Καβάλας)

 

Ελπίς Σαππών-Εθνικός Σοχού

Διαιτητής: Στρατούδης (Έβρου)

Βοηθοί: Τερζόπουλος (Έβρου)-Κυριαζής (Θεσσαλίας)

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(ΣΕ 2 ΑΓΩΝΕΣ):
1 Αλεξανδρούπολη FC 6 (3-0)
-. Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 6 (3-0)
3. ΑΕ Ευόσμου 4 (3-1)
-. Εθνικός Σοχού 4 (3-1)
-. Αετός Οφρυνίου 4 (2-1)
6. ΑΕ Διδυμοτείχου 3 (3-1)
-. Απόλλων Παραλιμνίου 3 (2-2)
-. Ηρακλής 3 (3-1)
-. Ορφέας Ξάνθης 3 (1-2)
-. Αρης Αβάτου 3 (2-3)
-. Ελπίδα Σαπών 3 (2-3)
-. Πανδραμαϊκός 3 (2-2)
13. ΑΕ Αμπελοκήπων 1 (2-3)
14. Αναγέννηση Θαλασσιάς 0 (0-4)
-. Νέστος Χρυσούπολης 0 (1-3)
-. Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0 (1-5)

 

 

Comments are closed.