xerox
xerox

Πλήρη ποδοσφαιρική δράση υπάρχει το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Σεπτεμβρίου, με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις για τον φετινό θεσμό του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Καβάλας και οι ομάδες που συμμετέχουν στην φετινή διοργάνωση θα αγωνιστούν για την 3η αγωνιστική και στους 13 ομίλους.

 

Ήδη να σημειώσουμε ότι το τοπίο στους περισσότερους ομίλους έχει ξεκαθαρίσει και αναμένεται να «σφραγιστούν» και τα τελευταία εισιτήρια. Σε ότι έχει να κάνει με τις 4 ομάδες που αγωνίζονται στη Γ’ Εθνική, να τονιστεί ότι ο Α.Ο.Κ. θα παίξει με τις Ελπίδες Καβάλας στις 7 απόγευμα της Κυριακής ενώ ο Νέστος Χρυσούπολης εκτός έδρας θα αγωνιστεί στη Λεκάνη με τον τοπικό Ατρόμητο. Από κει και πέρα ο Αετός Ορφανού θα παίξει στον Ατρόμητο Ακροβουνίου και ο Κεραυνός Πέρνης στο γήπεδο του Κωτσάλου θα παίξει με την Καβάλα 2004.

 

Η 3η αγωνιστική του κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 9 και 10 Σεπτεμβρίου, για την 3η αγωνιστική του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Καβάλας έτσι όπως έγινε γνωστό από τη διοργανώτρια αρχή είναι το εξής:

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

17:15

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

17:15

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9/18

17:30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:15

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17:15

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:15

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:15

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

17:15

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17:15

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:15

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2018

ΠΟΤΟΥ

10:30

ΔΟΞΑ  ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΛΙΜΕΝΑ

10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

10:30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10:30

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:15

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

17:15

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17:15

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:15

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:15

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:15

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

17:15

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΦΩΛΙΑΣ

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

 

Comments are closed.