xerox
xerox

Φινάλε με φιέστα ανόδου θα έχουμε το Σαββατοκύριακο (28-29/4) με την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας για τον Κεραυνό Πέρνης την 26η και τελευταία αγωνιστική, στο εντός έδρας παιχνίδι με τη Δόξα Θεολόγου.

 

Την ίδια ώρα η ΑΕΚ Καβάλας που θα τερματίσει στη 2η θέση του πίνακα της βαθμολογίας και θα υποδεχθεί τον Φρίξο Πλατονοτόπου, είναι γεγονός ότι μέχρι το τέλος κυνήγησε την κατάκτηση της 1ης θέσης και δίχως άλλο η ομάδα του Παύλου Προβατίδη αποτέλεσε την πλέον ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας.

 

Πιο συγκεκριμένα να τονίσουμε ότι το Σαββατοκύριακο (28-29/4) θα διεξαχθούν αναμετρήσεις για την 26η και τελευταία αγωνιστική της Α’ κατηγορίας στην Ε.Π.Σ. Καβάλας, παιχνίδια για την 25η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας αλλά και του 2ου ομίλου  όπως και αγώνες για την 6η και τελευταία αγωνιστική των αγώνων κατάταξης του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας και αναμετρήσεις για την 5η αγωνιστική των αγώνων διάκρισης για το ίδιο πρωτάθλημα.

 

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (28-29/4) σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ Καβάλας είναι οι εξής:

 

ΣΆΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:30

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΦΩΛΙΑΣ

17:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

17:30

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟ

17:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:30

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

12:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΓΕΡΟΝΤΑ

11:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

12:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

11:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

11:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:30

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΕΡΝΗΣ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:30

ΚΑΒΑΛΑ 2004

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17:30

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

17:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

16:30

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ


 

 

Comments are closed.