Μετά από έντονες διαβουλεύσεις το τελευταίο χρονικό διάστημα, βρέθηκε τελικά λύση στο διοικητικό αδιέξοδο που πήγε να δημιουργηθεί στον Θεαγένη Θέσου. Ποιο συγκεκριμένα να τονίσουμε ότι πρόεδρος αναλαμβάνει ο Δημήτρης Γρετσίτσας και έχει στο νέο διοικητικό σχήμα της ομάδας του Θεαγένη, άλλους έξι συνεργάτες.
Η νέα διοίκηση του Θεαγένη
Αναλυτικά, το νέο διοικητικό συμβούλιο του Θεαγένη, που φέτος θα αγωνιστεί στην Β’ Ερασιτεχνική κατηγορία, πρώην Α’ κατηγορία, της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας, έχει ως εξής:
Πρόεδρος: Δημήτρης Γρετσίστας
Αντιπρόεδρος: Ανέστης Αποστολίδης
Γενικός Γραμματέας: Ελευθέριος Κυριακίδης
Ταμίας: Αναστάσιος Πατρίκος
Μέλη: Δημήτρης Δούκας, Αθανάσιος Μανδενιώτης, Χρήστος Λαφτσής.