xerox
xerox

Δύσκολες μάχες περιμένουν το Νέστο Χρυσούπολης και τον ΜΑ Ορφανίου στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας αφού η ομάδα του Κυριάκου Κετσιεμενίδη αγωνίζεται στον Απόλλωνα Παραλιμνίου ενώ το συγκρότημα του Δημήτρη Μαγκαφίνη δοκιμάζεται στον Θερμαϊκό Θέρμης.

 

Γ’ Εθνική-1ος όμιλος

Οι διαιτητές-5η αγωνιστική

Την ίδια ώρα να τονιστεί ότι η ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Τριάδα από την ΕΠΣ Μακεδονίας ορίστηκε στο εκτός έδρας παιχνίδι του Νέστου Χρυσούπολης με τον Απόλλωνα Παραλιμνίου. Συγκεκριμένα, διαιτητής θα είναι ο κ. Φώτιος Τζίκας με βοηθούς τους κ.κ. Ευστάθιο Τσεχελίδη και Στυλιανό Κωνσταντινίδη.

Τριάδα από την ΕΠΣ Σέρρες ορίστηκε στο εκτός έδρας παιχνίδι του ΜΑ Ορφανίου στην Θεσσαλονίκη κόντρα στον Θερμαϊκό. Διαιτητής θα είναι ο κ. Ηλίας Χάψας με βοηθούς τους κ.κ. Χρήστο Χωλάνη και Χρήστο Κρυωνάς.

 

Οι αναμετρήσεις που διεξάγονται στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής και οι διαιτητές που ορίστηκαν, έχουν ως εξης:

 

Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητές: Τζίκας (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τσεχελίδης-Κωνσταντινίδης (Μακεδονίας)

 

Θερμαϊκός-ΜΑ Ορφανίου

Διαιτητές: Χάψας (Σερρών)

Βοηθοί: Χωλάνης-Κρυωνάς (Σερρών)

 

Αγροτικός Αστέρας-Ορφέας Puma Ξάνθης

Διαιτητές: Κατσίνης (Καβάλας)

Βοηθοί: Δεδονάκης-Γεωργαντέλης (Καβάλας)

 

Άρης Αβάτου-Ένωση Αλεξανδρούπολης

Διαιτητές: Λαπάτας (Θράκης)

Βοηθοί: Καρακασίδης-Γκιόση (Θράκης)

 

Πανδραμαϊκός-Δόξα Δράμας

Διαιτητές: Σταφυλάς (Έβρου)

Βοηθοί: Κατσαντούρας (Μακεδονίας)-Κολιπέτρος (Έβρου)

 

Εθνικός Σοχού-Αναγέννηση Πλαγιάς

Διαιτητές: Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Τασιόπουλος-Σφύρης (Θεσσαλίας)

 

Γ’ Εθνική-1ος όμιλος

Η Βαθμολογία-4η αγωνιστική
Άρης Αβάτου 12 (9-2)
———————————–
Πανδραμαϊκός 10 (9-1)
Αγροτικός Αστέρας 8 (4-2)
Αλεξανδρούπολη 7 (6-6)

Αναγέννηση Πλαγιάς 6 (5-5)
Δόξα Δράμας 5 (6-4)
Εθνικός Σοχού 5 (4-3)
———————————–
Νέστος Χρυσούπολης 4 (3-6)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 3 (2-4)

Απόλλων Παραλιμνίου 3 (4-8)

Θερμαϊκός Θέρμης 3 (5-7)

Ορφέας Ξάνθης 1 (2-10)

 

Comments are closed.