xerox
xerox

Mε συνολικά δέκα (10) ομάδες θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας, το οποίο να σημειώσουμε ότι αναμένεται με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.

 

Ειδικότερα οι δέκα (10) ομάδες που θα συμμετέχουν στο νέο πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας είναι οι εξής: Κεραυνός Καλλιράχης, Ναζιανζός Καρβάλης, ΠΑΟK Καβάλας, Θεαγένης Θάσου, Απόλλων Χρυσοχωρίου, Ατρόμητος Χαλκερού, Αίας Παναγίας, Πανιώνιος Ξεριά. Α.Ο Ποταμιάς Θάσου, Μακεδονικός Αγιάσματος.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Κ. είναι το εξής:

 

 

Β2 Ε.Π.Σ.Κ.

1η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης – Ναζιανζός Καρβάλης

ΠΑΟK Καβάλας – Θεαγένης Θάσου

Μακεδονικός Αγιάσματος – Απόλλων Χρυσοχωρίου

Πανιώνιος Ξεριά – Α.Ο Ποταμιάς

Ατρόμητος Χαλκερού – Αίας Παναγίας

 

2η αγωνιστική

Ναζιανζός Καρβάλης – Μακεδονικός Αγιάσματος

ΠΑΟK Καβάλας – Κεραυνός Καλλιράχης

Α.Ο Ποταμιάς – Αίας Παναγίας

Απόλλων Χρυσοχωρίου – Ατρόμητος Χαλκερού

Θεαγένης Θάσου – Πανιώνιος Ξεριά

 

3η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης – Μακεδονικός Αγιάσματος

Πανιώνιος Ξεριά – ΠΑΟK Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού – Ναζιανζός Καρβάλης

Αίας Παναγίας – Θεαγένης Θάσου

Α.Ο Ποταμιάς – Απόλλων Χρυσοχωρίου

 

4η αγωνιστική

Ναζιανζός Καρβάλης – Α.Ο Ποταμιάς

ΠΑΟK Καβάλας – Αίας Παναγίας

Μακεδονικός Αγιάσματος – Ατρόμητος Χαλκερού

Πανιώνιος Ξεριά – Κεραυνός Καλλιράχης

Θεαγένης Θάσου – Απόλλων Χρυσοχωρίου

 

5η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης – Ατρόμητος Χαλκερού

Ναζιανζός Καρβάλης – Θεαγένης Θάσου

Αίας Παναγίας – Πανιώνιος Ξεριά

Α.Ο Ποταμιάς – Μακεδονικός Αγιάσματος

Απόλλων Χρυσοχωρίου – ΠΑΟK Καβάλας

 

6η αγωνιστική

ΠΑΟK Καβάλας – Ναζιανζός Καρβάλης

Μακεδονικός Αγιάσματος – Θεαγένης Θάσου

Πανιώνιος Ξεριά Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Χαλκερού – Α.Ο Ποταμιάς

Αίας Παναγίας – Κεραυνός Καλλιράχης

 

7η αγωνιστική

Ναζιανζός Καρβάλης – Πανιώνιος Ξεριά

Μακεδονικός Αγιάσματος – ΠΑΟK Καβάλας

Α.Ο Ποταμιάς – Κεραυνός Καλλιράχης

Απόλλων Χρυσοχωρίου – Αίας Παναγίας

Θεαγένης Θάσου – Ατρόμητος Χαλκερού

 

8η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης – Απόλλων Χρυσοχωρίου

Πανιώνιος Ξεριά – Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Χαλκερού – ΠΑΟK Καβάλας

Αίας Παναγίας – Ναζιανζός Καρβάλης

Θεαγένης Θάσου – Α.Ο Ποταμιάς

 

9η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης – Θεαγένης Θάσου

ΠΑΟK Καβάλας – Α.Ο Ποταμιάς

Μακεδονικός Αγιάσματος – Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Χαλκερού – Πανιώνιος Ξεριά

Απόλλων Χρυσοχωρίου – Ναζιανζός Καρβάλης

 

Στον β’ γύρο οι ομάδες αντίστροφα.

Comments are closed.