xerox
xerox

Πρεμιέρα είχαμε το Σαββατοκύριακο (10-11/10) στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας και εύκολα ή δύσκολα επικράτησαν των αντιπάλων τους ενώ στην πρεμιέρα να σημειώσουμε ότι σημειώθηκαν και πολλά εντυπωσιακά σκορ που έκαναν αίσθηση.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο (10-11/10) στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας είναι τα εξής:

 

Α΄ κατηγορία-Ε.Π.Σ.Κ.

Τα αποτελέσματα-1η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρωνας Καβάλας 0-5

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Ελευθερών 2-0

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Αμυγδαλεώνα 0-1

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 0-1

Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης Ζυγού 8-1

Αστέρας Φωλιάς-Δόξα Θεολόγου 2-1

Άρης Πηγών-Άρης Πρίνου 1-0

 

Α΄ κατηγορία-Ε.Π.Σ.Κ.

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου -Κεραυνός Κρηνίδων

Βύρωνας Καβάλας -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Κεραυνός Ελευθερών -Ένωση Παγ. Δρυάδας

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Αστέρας Φωλιάς

Άρης Ζυγού -Άρης Πηγών

Δόξα Θεολόγου-Άρης Πρίνου

 

Β΄ κατηγορία-Ε.Π.Σ.Κ.

Τα αποτελέσματα-1η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-Ηρακλής Καβάλας 3-2

Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 1-7

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης 2-1

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης 2-0

Ατρόμητος Χαλκερού-Μακεδονικός Αγιάσματος 0-1

Θράκη Γραβούνας -Καβάλα 2004 0-0

Ασπίδα Πολυστύλου -Θεαγένης 4-0

ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός  Αμισιανών 8-0

 

Β΄ κατηγορία-Ε.Π.Σ.Κ.

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μ.Α. Φιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Χαλκερού

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ασπίδα Πολυστύλου

Καβάλα 2004-Μακεδονικός  Αμισιανών

Θεαγένης -ΑΕΚ Καβάλας

 

 

Γ΄ κατηγορία-Ε.Π.Σ.Κ.

Τα αποτελέσματα-1η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς -Πανιώνιος Ξεριά 2-2

Ακαδημία Ελπίδες -Οι Λύκοι 1-3

Ποσειδώνα; Καβάλας-Αίας Παναγίας 0-3 α.α.

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Α.Σ. Παγγαίο 1-2

ΑΟ Ποταμιάς -ΑΕ Πιερέων 2004 2-0

 

Γ΄ κατηγορία-Ε.Π.Σ.Κ.

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδώνα; Καβάλας

Ακαδημία Ελπίδες -Άγιος Λουκάς

Α.Σ. Παγγαίο -ΑΕ Πιερέων 2004

Αίας Παναγίας -ΑΟ Ποταμιάς

Οι Λύκοι-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

 

Comments are closed.