xerox
xerox

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής της ΕΠΣ Καβάλας ανακοινώνεται ότι, ορίστηκαν νέες ημερομηνίες για τους αγώνες που είχαν αναβληθεί.

 

Οι αγώνες αυτοί, ανά κατηγορία, ορίστηκαν στις εξής ημερομηνίες:

Κ-16 Α’ Όμιλος

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – MUNDIALITO, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

 

Κ-16 Β’ Όμιλος           

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

 

Κ-14 Α’ Όμιλος

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ο.Κ. – MUNDIALITO, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

 

Κ-14 Β’ Όμιλος

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β’, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

 

Κ-14 9×9 Όμιλος

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

 

Κ-12 Α’ Όμιλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  – ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ – Α.Ο.Κ. Α’, Σάββατο 18/1/2020, ώρα 10:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ -  ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

Α.Ο.Κ. Α’ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 1/2/2020, ώρα 13:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – MUNDIALITO, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

 

Κ-12 Β’ Όμιλος

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

 

Κ-12 Γ’ Όμιλος

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – Α.Ο.Κ. Β’, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

 

Κ-10 Α’ Όμιλος

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – MUNDIALITO, Σάββατο 1/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 10:00

 

Κ-10 Β’ Όμιλος

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 10:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

 

Συνάντηση με εκπροσώπους

των ομάδων υποδομής

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής κάνει γνωστό στα σωματεία που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα υποδομών ότι, την Τρίτη 18 Φεβρουαρίου 2020 στις 19:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί συνάντηση με τους εκπροσώπους των 8 ομάδων που θα προκριθούν από κάθε κατηγορία  των πρωταθλημάτων.

Στη συνάντηση αυτή θα ανακοινωθεί ο τρόπος διεξαγωγής της Β’ φάσης και θα συζητηθούν λεπτομέρειες για τον καλύτερο προγραμματισμό αυτής.

 

Comments are closed.