xerox
xerox

To απόγευμα της προηγούμενης Τρίτης (16/10) πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Καβάλας, παρουσία εκπροσώπων σωματείων και δημοσιογράφων η κλήρωση των αγώνων Κυπέλλου κατηγοριών μέχρι και την ημιτελική φάση.

 

Σε ότι έχει να κάνει με το κύπελλο κατηγοριών της Α’ κατηγορίας να τονίσουμε ότι όλα τα ζευγάρια που ανέδειξε η κληρωτίδα παρουσιάζουν πολύ μεγάλο ενδιαφέρον ενώ κάτι ανάλογο ισχύει και για τα ζευγάρια που κληρώθηκαν στο κύπελλο κατηγοριών των 3 ομίλων της Β’ κατηγορίας της τοπικής Ένωσης.

 

Η  κληρωτίδα ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ (Α)

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ  - Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ (Β)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΟΛΗΣ (Γ)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ (Δ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Α)

ΝΙΚΗΤΗΣ  (Β) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Δ)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ (Α)

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ (Β)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ (Γ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ

Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ (Β) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ (Α)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Β2’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ (Α)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΑΒΑΛΑ 2004 (Β)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ

Β2’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ (Α) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Β)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Β3’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ

Β3’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ (Α) – ΝΙΚΗΤΗΣ (Γ)

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΗΤΗΣ (Β)

Η προημιτελική φάση θα διεξαχθεί ως ακολούθως:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ – Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

Comments are closed.