xerox
xerox

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής με τον Α.Ο.Κ. να υποδέχεται στο “Ανθή Καραγιάννη” τον Άρη Αβάτου, το Νέστο εκτός έδρας να παίζει με την ΑΕ Διδυμοτείχου και τον Αετό Ορφανού να αγωνίζεται στην έδρα του Μέγα Αλέξανδρου Καρπερής.

Υπενθυμίζουμε ότι το πρωτάθλημα ξεκινά την 1η Οκτωβρίου και ολοκληρώνεται στις 1/4/2018. Στη συνέχεια θα πραγματοποιηθούν τα μπαράζ ανόδου για τη Football League, μεταξύ των οκτώ πρωταθλητών,σε δύο ομίλους των τεσσάρων για να ανέβουν οι δύo από κάθε όμιλο.

Αναλυτικά η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας είναι η εξής:

1η Αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού
Καβάλα – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

2η Αγωνιστική
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Αετός Ορφανού –Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου –Δόξα Προσκυνητών

3η Αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Καβάλα – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού
Δόξα Προσκυνητών – Άρης Αβάτου

4η Αγωνιστική
Καβάλα  – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σκουτάρεως
Νέστος Χρυσούπολης  – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

5η Αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Ελπίδα Σκουτάρεως  – Καβάλα
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού –Απόλλων Παραλιμνίου

6η Αγωνιστική
Ελπίδα Σκουτάρεως – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Καβάλα –  Δόξα Προσκυνητών
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

7η Αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δόξα Προσκυνητών – Ελπίδα Σκουτάρεως
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού –Καβάλα
Απόλλων Παραλιμνίου  – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

8η Αγωνιστική
Δόξα Προσκυνητών  –ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

9η Αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου
Αετός Ορφανού  – Δόξα Προσκυνητών
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Νέστος Χρυσούπολης  – Ελπίδα Σκουτάρεως
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου  – Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα

10η Αγωνιστική
Αετός Ορφανού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Προσκυνητών – Νέστος Χρυσούπολης
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα

11η Αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου –ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκυνητών
Καβάλα – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σκουτάρεως

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris