xerox
xerox

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής της Ε.Π.Σ. Καβάλας ανακοινώθηκε το υπόλοιπο των αγώνων των πρωταθλημάτων υποδομής. Σε αυτό συμπεριλαμβάνονται και οι εξ’ αναβολής αγώνες, οι οποίοι ορίστηκαν σε νέες ημερομηνίες από την Επιτροπή.  

 

Οι αγώνες, ανά κατηγορία, είναι οι εξής: 

 

Κ-16 Α’ Όμιλος

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

MUNDIALITO – Α.Ο.Κ., Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

 

 

Κ-16 Β’ Όμιλος

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

 

Εξ’ αναβολής

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

 

 

Κ-14 Α’ Όμιλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Α’ – ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

MUNDIALITO – Α.Ο.Κ., Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

 

Εξ’ αναβολής

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ο.Κ. – MUNDIALITO, Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00

 

 

Κ-14 Β’ Όμιλος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

 

Εξ’ αναβολής

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

 

 

Κ-14 9×9 Όμιλος

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00

 

Εξ’ αναβολής

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 5/2/2020, ώρα 16:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

 

 

Κ-12 Α’ Όμιλος

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ο.Κ. Α’, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ – MUNDIALITO, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00

MUNDIALITO – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00

 

Εξ’ αναβολής

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – MUNDIALITO, Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  – ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

 

 

Κ-12 Β’ Όμιλος

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

 

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00

 

Εξ’ αναβολής

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

 

 

Κ-12 Γ’ Όμιλος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

Α.Ο.Κ. Β’ – Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00

 

Εξ’ αναβολής

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – Α.Ο.Κ. Β’, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

 

 

Κ-10 Α’ Όμιλος

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – MUNDIALITO, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

 

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

MUNDIALITO – Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

 

Εξ’ αναβολής

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Τετάρτη 5/2/2020, ώρα 16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – Α.Ο.Κ., Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β’ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

 

 

Κ-10 Β’ Όμιλος

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

 

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ  – ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30

Εξ’ αναβολής

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Τετάρτη 5/2/2020, ώρα 16:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:30

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris