xerox
xerox

Ζευγάρωσαν τις επιτυχίες τους, μετά την ολοκλήρωση της 2ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας, Βύρωνας Καβάλας, Δόξα Θεολόγου και Ορφέας Ελευθερούπολης στις αναμετρήσεις τους το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Σεπτεμβρίου και όλα προδιαγράφουν ότι διανύομε ένα μαραθώνιο πολύ συναρπαστικό.

 

Το θέαμα των αναμετρήσεων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Σεπτεμβρίου στην Α’ κατηγορία της Ε.Π.Σ. Καβάλας όπως και στην Β1 και Β2 κατηγορία., ήταν πολύ καλό αλλά δεν έλειψαν οι γκρίνιες για λάθη της διαιτησίας τα οποία θα πρέπει να απασχολήσουν τη διοργανώτρια αρχή αλλά και την Επιτροπή Διαιτησίας της.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές έχουν ως εξής:

 

Α’ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Τα αποτελέσματα-2η αγωνιστική

Ορφέας Ελευθ/λης-Βρασίδας Ν. Περάμου 1-0

ΑΕΚ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων 1-2

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Φρίξος Πλατανοτόπου 5-2

Μ. Α Φιλίππων-Βύρωνας Καβάλας 0-4

Κεραυνός Κρηνίδων-Ολυμπιακός Καβάλας 1-0

Θεαγένης Θάσου-Ατρόμητος Χαλκερού 1-0

Δόξα Θεολόγου-Άρης Πηγών 2-0

 

Α’ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η βαθμολογία-2η αγωνιστική

Βύρωνας Καβάλας (8-1) 6

Δόξα Θεολόγου (5-0) 6

Ορφέας Ελευθερούπολης (2-0) 6

Αναγέννηση Λιμεναρίων (5-4) 4

Ναζιανζός Νέας Καρβάλης (5-3) 3

Ατρόμητος Χαλκρού (2-1) 3

Βρασίδας Νέας Περάμου (1-1) 3

Κεραυνός Κρηνίδων (1-1) 3

Θεαγένης Θάσου (2-4) 3

Φρίξος Πλατανοτόπου (3-5) 3

ΜΑ Φιλίππων (3-7) 1

ΑΕΚ Καβάλας (1-2) 0

Άρης Πηγών (0-4) 0

Ολυμπιακός Καβάλας (0-4) 0

 

Α’ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-3η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Π-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας Ελευθ.

Βύρωνας Καβάλας-ΑΕΚ Καβάλας

Ολυμπιακός Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ατρόμητος Χαλκερού-Μ. Α Φιλίππων

Άρης Πηγών-Κεραυνός Κρηνίδων

Δόξα Θεολόγου-Θεαγένης Θάσου

 

Β1 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Τα αποτελέσματα-2η αγωνιστική
Αίας Παναγίας-Γέροντας 1-2
Μυρμιδόνες Καβάλας-Αγίασμα 0-1
Ατρόμητος Λεκάνης-Φάρος Μαριών 1-1
Πανιώνιος Ξεριάς-Ποσειδώνας 1-2
ΠΟ Κεραμωτής-Απόλλων Χρυσοχωρίου 2-3
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποταμιά 0-2

 

Β1 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η βαθμολογία-2η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου (5-2) 6

Μαίανδρος Γέροντα (4-2) 6

Ποσειδώνας Καβάλας (3-1) 6

ΠΟ Κεραμωτής (10-4) 3

Αίας Παναγίας (5-2) 3

ΑΟ Ποταμιάς (2-1) 3

Πανιώνιος Ξεριάς (1-2) 1

Μακεδονικός Αγιάσματος (1-3) 1

Ατρόμητος Λεκάνης (1-5) 1

Φάρος Μαριών (2-9) 1

Ποντιακός Ποντολιβάδου (0-4) 0

Μυρμιδόνες Καβάλας (2-4) 0

 

Β1 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-3η αγωνιστική
Μαίανδρος Γέροντα-Αγίασμα
Φάρος Μαριών-Αίας Παναγίας
Ποσειδώνας Καβάλας-Μυρμιδόνες
Χρυσοχώρ-Ατρόμητος Λεκάνης
Ποντολίβαδο-Πανιώνιος Ξεριάς
ΑΟ Ποταμιά;-ΠΟ Κεραμωτής

 

Β2 κατηγορία-ΕΠΣΚ

Τα αποτελέσματα-2η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Ηρακλής Καβάλας 1-1
Αμισιανά-Άρης Ζυγού 4-1
Καβάλα 2004-Ελπίδες Καβάλας 5-1
Άγιος Λουκάς-Ασπίδα Πολυστύλου 0-3
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Καλλιράχη 3-0
Ρεπό: ΠΑΟΚ Καβάλας

 

Β2 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η βαθμολογία-2η αγωνιστική

Καβάλα 2004 (8-3) 6

Μακεδονικός Αμισιανών (6-2) 6

Ασπίδα Πολυστύλου (4-1) 4

Δόξα Αμυγδαλεώνα (3-1) 4

ΠΑΟΚ Καβάλας (2-0) 3

Κεραυνός Καλλιράχης (1-3) 3

Άρης Πρίνου (1-1) 1

Ηρακλής Καβάλας (2-3) 1

Ελπίδες Καβάλας (1-6) 0

Άγιος Λουκάς (0-5) 0

Άρης Ζυγού (3-7) 0

 

 

Β2 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-3η αγωνιστική
Ηρακλής Καβάλας-Άρης Ζυγού
ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Πρίνου

Ελπίδες Καβάλας-Αμισιανά

Αμυγδαλεώνας-Καβάλα 2004

Καλλιράχη-Άγιος Λουκάς
Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

 

Β3 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Τα αποτελέσματα-1η αγωνιστική

ΑΕ Πιερέων Παγγαίο 5-0

Ακροβούνι-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 1-4

Κεραυνός Ελευθερών-ΜΑ Ορφανίου 0-1

ΑΟ Κάρυανης-Αστέρας Φωλιάς 6-3

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Βυζάντιο 0-0

Ρεπό: ΑΟ Ελαιοχωρίου

 

Β3 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η βαθμολογία-1η αγωνιστική

ΑΕ Πιερέων (5-0) 3

ΑΟ Κάρυανης (6-3) 3

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα (4-1) 3

ΜΑ Ορφανίου (1-0) 3

Ένωση Παγ. Δρυάδας (0-0) 1

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος (0-0) 1

Κεραυνός Ελευθερών (0-1) 0

Αστέρας Φωλιάς (3-6) 0

Ατρόμητος Ακροβουνίου (1-4) 0

Παγγαίο (0-5) 0

Ρεπό: ΑΟ Ελαιοχωρίου

 

Β23 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική
ΑΟ Ελαιοχωρίου-ΑΕ Πιερέων

Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-ΑΟ Κάρυανης
ΜΑ Ορφανίου-Ένωση Παγ. Δρυάδας
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Φωλιά
Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris