xerox
xerox

Διακοπές τέλος για τις ομάδες της Ε.Π.Σ. Καβάλας οι οποίες επιστρέφουν σε ποδοσφαιρική δράση μετά τη διακοπή των πρωταθλημάτων λόγω του Πάσχα. Έτσι οι ομάδες επιστρέφουν στα γήπεδα για να παίξουν μπάλα και δικαιολογημένα το ενδιαφέρον είναι στραμμένο στην Α’ κατηγορία της τοπικής ένωσης.

 

Ένα πρωτάθλημα το οποίο θέλει τρεις αγωνιστικές να ολοκληρωθεί και το ενδιαφέρον που υπάρχει είναι μεγάλο τόσο στην κορυφή όσο και στις ομάδες που διεκδικούν την παραμονή τους. Ειδικότερα να τονίσουμε ότι ερχόμενο Σαββατοκύριακο θα γίνουν αναμετρήσεις για την 24η αγωνιστική της Α. κατηγορίας, ματς για την 23η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας και του 2ου ομίλου και αγώνες για την 4η αγωνιστική των αγώνων κατάταξης του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας αναμετρήσεις για την 3η αγωνιστική των αγώνων διάκρισης για το ίδιο πρωτάθλημα.

 

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο (14-15/4) σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ Καβάλας σύμφωνα με το πρόγραμμα της διοργανώτριας αρχής είναι το εξής:

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ

ΦΩΛΙΑΣ

17:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΡΙΝΟΥ

11:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΗΓΩΝ

11:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

11:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

11:30

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΛΙΜΕΝΑ

17:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΠΕΡΝΗΣ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

17:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

17:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris