xerox
xerox

Το Σαββατοκύριακο (3-4/3) θα γίνουν πολλά, καθοριστικά και σημαντικά παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες της Ε.Π.Σ. Καβάλας  και το ενδιαφέρον δικαιολογημένα είναι στραμμένο τόσο στην κορυφή όσο και στις τελευταίες θέσεις σε όλα τα πρωταθλήματα.

 

Στην Α’ κατηγορία, Κεραυνός Πέρνης και ΑΕΚ Καβάλας, βαδίζουν χέρι χέρι και το ερχόμενο Σαββατοκύριακο οι δύο πρωτοπόροι δίνουν σπουδαίες εκτός έδρας μάχες. Ο Κεραυνός Πέρνης στο «Βερούλιο» στάδιο θα αντιμετωπίσει τον Βύρωνα Καβάλας καις τη Θάσο θα ταξιδέψει η ΑΕΚ Καβάλας για να φιλοξενηθεί από τη Δόξα Θεολόγου.

 

Πιο συγκεκριμένα έχουν προγραμματιστεί για να διεξαχθούν ματς για την 20η αγωνιστική στην Α’ κατηγορία, αναμετρήσεις για την 18η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας, παιχνίδια για την 19η αγωνιστική του 2ου ομίλου και αγώνες για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων θα γίνουν σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (3-4/3) έχει ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15:30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΠΛΑΤ/ΠΟΥ

15:30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

15:30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:15

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

15:45

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15:30

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

15:30

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

11:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

12:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΠΟΤΟΥ

13:45

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

15:15

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΠΗΓΩΝ

12:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:30

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:30

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ  ΖΥΓΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:30

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΦΩΛΙΑΣ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

 

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris