xerox
xerox

Σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας και δύσκολη χαρακτηρίζεται η έξοδος του πρωτοπόρου Κεραυνού Πέρνης αφού θα αγωνιστεί στη Νέα Πέραμο κόντρα στον τοπικό Βρασίδα.

 

Από την άλλη πλευρά η ΑΕΚ Καβάλας θα υποδεχθεί στο «Βερούλειο» στάδιο τον Ορφέα Ελευθερούπολης με στόχο τη νίκη, περιμένοντας το «στραβοπάτημα» της Πέρνης. Γενικότερα να τονίσουμε ότι το Σαββατοκύριακο  έρχεται θα γίνουν πολλά και σημαντικά ματς με μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον για την 21η αγωνιστική στην Α’ κατηγορία, αναμετρήσεις για την 19η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας, παιχνίδια για την 19η αγωνιστική του 2ου ομίλου και αγώνες για την 22η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καβάλας, με την οποία να τονίσουμε ότι πέφτει η αυλαία της κανονικής διάρκειας..

 

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις που πρόκειται να διεξαχθούν σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (10-11/3), έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:30

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

16:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15:30

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΗΓΩΝ

16:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:30

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:30

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:30

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:30

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:45

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

10:45

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΟΣ

11:45

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

11:00

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:30

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΞΕΡΙΑΣ

13:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:30

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:30

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

15:30

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris