xerox
xerox

Στην τελική ευθεία μπαίνουν σιγά σιγά όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας αλλά σίγουρα το μεγαλύτερο ενδιαφέρον επικεντρώνεται στην Α’ κατηγορία με τη μάχη ανάμεσα στον Κεραυνό Πέρνης και της ΑΕΚ Καβάλας να είναι μεγάλη, στο κυνήγι της κατάκτησης της πρώτης θέσης.

 

To Σαββατοκύριακο (10-11/2), το πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής ο Κεραυνός Πέρνης θα υποδεχθεί τον ΜΑ Αντιφιλίππων σε μία πολύ σημαντική αναμέτρηση ενώ η ΑΕΚ Καβάλας θα έχει ευκολότερο έργο απέναντι στον Απόλλων Χρυσοχωρίου, στην αναμέτρηση που θα διεξαχθεί στο «Βερούλειο» στάδιο. Να σημειωθεί πάντως ότι για την Α’ κατηγορία που θα γίνουν παιχνίδια για την 17η αγωνιστική , θα γίνουν αγώνες για την 16η αγωνιστική στους 2 ομίλους της Β’ κατηγορίας και παιχνίδια για την 18η αγωνιστική της Γ’ κατηγορίας.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (10-11/2), έχει ως εξής:

 

 Σάββατο 10-02-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:15

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΠΟΤΟΥ

15:15

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15:30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:15

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:15

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:15

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

14:15

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

15:40

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

Κυριακή 11-02-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΛΙΜΕΝΑ

11:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

12:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΠΕΡΝΗΣ

15:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:15

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

13:15

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΡΙΝΟΥ

15:15

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΩΛΙΑΣ

15:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:15

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15:15

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

15:15

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:15

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

 

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris