xerox
xerox

Και ενώ οι αναταράξεις συνεχίζονται σε διοικητικό επίπεδο στην Ε.Π.Σ. Καβάλας, σε κανονικούς ρυθμούς μπαίνουν σιγά σιγά όλα τα πρωταθλήματα της τοπικής ένωσης και μέσα στο Σαββατοκύριακο (23-24/9) θα γίνουν πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε πολλά μέτωπα.

Πιο συγκεκριμένα θα δοθεί συνέχεια με την 2η αγωνιστική της 2ης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία, ξεκινάει ο 2ος όμιλος της Β’ κατηγορίας, ενώ θα διεξαχθεί και η 2ης αγωνιστική στη Γ’ κατηγορία.

Αναλυτικά οι αναμετρήσεις που θα γίνουν σε όλα τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καβάλας το Σαββατοκύριακο (23-24/9) είναι ως εξής:


Α’ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Ατρόμητος Χαλκερού-Βρασίδας Ν. Περάμου
Εθνικός Ν. Καρυάς-Ηρακλής Καβάλας
Μ.Α. Αντιφιλίππων -Φρίξος Πλατανοτόπου
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Δόξα Θεολόγου
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρων Καβ’αλας
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ορφέας Ελευθ/ληης
Α.Ε.Κ. Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης

Α’ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η βαθμολογία-1η αγωνιστική

1. Φρίξος Πλατανοτόπου (5-1) 3

2. Απόλλων Χρυσοχωρίου (3-0) 3

3. Βρασίδας Ν. Περάμου (3-1) 3

4. ΑΕΚ Καβάλας (2-1) 3

5. Ναζιανζός Ν. Καρβάλς (2-1) 3

6. ΜΑ Αντιφιλίππων (1-0) 3

7. Κεραυνός Πέρνης (1-1) 1

8. Ορφέας Ελευθερούπολης (1-1) 1

9. Ατρόμητος Χαλκερού (0-1) 1

10. Βύρων Καβάλας (1-2) 0

11.Δόξα Θεολόγου (1-2) 0

12.Εθνικός Νέας Καρυάς (1-3) 0

13.Αναγέννηση Λιμεναρίων (1-5) 0

14.Ηρακλής Καβάλας Αποσύρθηκε

 

Β1” κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καβάλας-ΑΟ Ποταμιάς

Ολυμπιακός Καβάλας-Θεαγένης

Μαίανδρος Γέροντας-Ατρόμητος Λεκάνης

Άρης Πηγών-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Πρίνου-Μυρμιδόνες

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ξεριάς

Αίας Παναγίας-ΠΑΟΚ Καβάλας

 

Β1 κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η βαθμολογία-1η αγωνιστική

1. Κεραυνός Καλλιράχης (6-2) 3

2. Μυρμιδόνες Καβάλας (4-0) 3

3. Ποσειδώνας Καβάλας (4-1) 3

4. Άρης Πρίνου (3-1) 3

5. Άρης Πηγών (2-1)3

6. ΑΟ Ποταμιάς Θάσου (1-0) 3

7. ΠΑΟΚ Καβάλας (0-0) 1

8. Πανιώνιος Ξεριάς (0-0) 1

9. Ολυμπιακός Καβάλας (0-1) 0

10.Θεαγένης Θάσου (1-2) 0

11.Ατρόμητος Λεκάνης (1-3) 0

12.Μαίανδρος Γέροντα (1-4) 0

13.Αίας Παναγίας (0-4) 0

14.Ποντιακός Ποντολιβάδου (2-6) 0

 

Β12′ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Aσπίδα Πολυστύλου-Αστέρας Φωλιάς

Κεραυνός Κρηνίδων-Ν. ΜΑ Ορφανίου

Μακεδονικός Αμισιανών-ΜΑ Φιλίππων

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Άρης Ζυγού-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

ΑΟ Κάρυανης-ΑΟ Ελαιοχωρίου

Γ’ κατηγορία-Ε.Π.Σ. Καβάλας

Η ερχόμενη-2η αγωνιστική

Οι Λύκοι-Καβάλα 2004

Παγγαίο-Ελπίδες Καβάλας

Θράκη Γραβούνας-Ακροπόταμος

Φάρος Μαριών-ΑΕ Πιερέων

Ηρακλής Ν. Μυρτοφύτου-ΠΟ Κεραμωτής

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

 

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris