Αν ο Πανελλήνιος που συγχωνεύθηκε με τον ΓΣ Λάρισας, δικαιωθεί δικαστικά και αγωνιστεί στο βόρειο όμιλο της Β’ Εθνικής, κάτι που δεν δέχεται η ΕΟΚ, τότε η Ένωση Καλαθοσφαίρισης Καβάλας θα είναι η πρώτη ομάδα που θα κατέβει στην Αθήνα για να παίξει. Προς το παρόν ο αντίπαλος έχει την κωδική ονομασία «Ομάδα Χ». Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει την Κυριακή 8 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 20 Μαΐου 2018.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος του 2ου ομίλου της B’ Εθνικής, στο οποίο θα συμμετέχει η Ένωσης Καλαθοσφαίρισης Καβάλας είναι το εξής :
1η Αγωνιστική – 8/10/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
2η Αγωνιστική – 15/10/2017
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
3η Αγωνιστική – 22/10/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
4η Αγωνιστική – 29/10/2017
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
5η Αγωνιστική – 5/11/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
6η Αγωνιστική – 12/11/2017
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
7η Αγωνιστική – 19/11/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
8η Αγωνιστική – 26/11/2017
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
9η Αγωνιστική – 3/12/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
10η Αγωνιστική – 10/12/2017
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
11η Αγωνιστική – 17/12/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12η Αγωνιστική – 7/1/2018
ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
13η Αγωνιστική – 14/1/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14η Αγωνιστική – 21/1/2018
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15η Αγωνιστική – 28/1/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
16η Αγωνιστική – 4/2/2018
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
17η Αγωνιστική – 11/2/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
18η Αγωνιστική – 17/2/2018
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
19η Αγωνιστική – 25/2/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
20η Αγωνιστική – 4/3/2018
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
21η Αγωνιστική – 11/3/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
22η Αγωνιστική – 18/3/2018
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
23η Αγωνιστική – 24/3/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛ