xerox
xerox

Την ομάδα του Μαντουλίδη θα αντιμετωπίσει εντός έδρας ο ΓΣ Ελευθερούπολης κατά τη διάρκεια της πρεμιέρας του νέου πρωταθλήματος του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής που έχει προγραμματιστεί για να ξεκινήσει την Κυριακή 15 Οκτωβρίου.

Πρόκειται για ένα πρωτάθλημα το οποίο αναμένεται με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον ενώ να σημειώσουμε το ότι εντός έδρας θα δώσει και τον τελευταίο αγώνα του, ο ΓΣ Ελευθερούπολης στις 20 Μαΐου 2018 με αντίπαλο τον Ορφέα Νέου Σκοπού.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής, στο οποίο θα συμμετέχει ο ΓΣ Ελευθερουπολης είναι το εξής :

1η Αγωνιστική (15/10/2017)

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Κομοτηνή

ΧΑΝΘ-ΠΣ Ευκαρπίας

Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ

Πολύγυρος-Απόλλων Καλαμαριάς

Μακεδονικός-Ορφέας Νέου Σκοπού

ΓΣ Ελευθερούπολης-Μαντουλίδης

ΑΕ Κομοτηνής-Αίας Ευόσμου

2η Αγωνιστική (22/10/2017)

ΠΣ Ευκαρπίας-Κένταυρος Καλλικράτειας

ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ

Απόλλων Καλαμαριάς-Αστέρας Σίνδου

Ορφέας Νέου Σκοπού-Πολύγυρος

Μαντουλίδης-Μακεδονικός

Αίας Ευόσμου-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΕ Κομοτηνής

3η Αγωνιστική (29/10/2017)

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΜΕΝΤ

ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς

Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Νέου Σκοπού

Πολύγυρος-Μαντουλίδης

Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου

ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΕ Κομοτηνής

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΠΣ Ευκαρπίας

4η Αγωνιστική (5/11/2017)

Απόλλων Καλαμαριάς-Κένταυρος Καλλικράτειας

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΧΑΝΘ

Μαντουλίδης-Αστέρας Σίνδου

Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος

ΑΕ Κομοτηνής-Μακεδονικός

ΓΣ Ελευθερούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή

ΜΕΝΤ-ΠΣ Ευκαρπίας

5η Αγωνιστική (12/11/2017)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Ορφέας Νέου Σκοπού

ΧΑΝΘ-Μαντουλίδης

Αστέρας Σίνδου-Αίας Ευόσμου

Πολύγυρος-ΑΕ Κομοτηνής

Μακεδονικός-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΜΕΝΤ

ΠΣ Ευκαρπίας-Απόλλων Καλαμαριάς

6η Αγωνιστική (19/11/2017)

Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλλικράτειας

Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ

ΑΕ Κομοτηνής-Αστέρας Σίνδου

ΓΣ Ελευθερούπολης-Πολύγυρος

Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΠΣ Ευκαρπίας

Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική (26/11/2017)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Αίας Ευόσμου

ΧΑΝΘ-ΑΕ Κομοτηνής

Αστέρας Σίνδου-ΓΣ Ελευθερούπολης

Πολύγυρος-Μακεδονικός

ΓΑΣ Κομοτηνή-Απόλλων Καλαμαριάς

ΠΣ Ευκαρπίας-Μαντουλίδης

ΜΕΝΤ-Ορφέας Νέου Σκοπού

8η Αγωνιστική (3/12/2017)

ΑΕ Κομοτηνής-Κένταυρος Καλλικράτειας

ΓΣ Ελευθερούπολης-ΧΑΝΘ

Μακεδονικός-Αστέρας Σίνδου

Πολύγυρος-ΓΑΣ Κομοτηνή

Αίας Ευόσμου-ΠΣ Ευκαρπίας

Μαντουλίδης-ΜΕΝΤ

Ορφέας Νέου Σκοπού-Απόλλων Καλαμαριάς

9η Αγωνιστική (10/12/2017)

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός

Αστέρας Σίνδου-Πολύγυρος

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ορφέας Νέου Σκοπού

ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Κομοτηνής

ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου

Απόλλων Καλαμαριάς-Μαντουλίδης

10η Αγωνιστική (17/12/2017)

Μακεδονικός-Κένταυρος Καλλικράτειας

Πολύγυρος-ΧΑΝΘ

Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Κομοτηνή

ΓΣ Ελευθερούπολης-ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΕ Κομοτηνής-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς

Μαντουλίδης-Ορφέας Νέου Σκοπού

11η Αγωνιστική (7/1/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Πολύγυρος

ΧΑΝΘ-Αστέρας Σίνδου

ΓΑΣ Κομοτηνή-Μαντουλίδης

ΠΣ Ευκαρπίας-Μακεδονικός

ΜΕΝΤ-ΓΣ Ελευθερούπολης

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΕ Κομοτηνής

Ορφέας Νέου Σκοπού-Αίας Ευόσμου

12η Αγωνιστική (14/1/2018)

Αστέρας Σίνδου-Κένταυρος Καλλικράτειας

ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Κομοτηνή

Πολύγυρος-ΠΣ Ευκαρπίας

Μακεδονικός-ΜΕΝΤ

ΓΣ Ελευθερούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΕ Κομοτηνής-Ορφέας Νέου Σκοπού

Αίας Ευόσμου-Μαντουλίδης

13η Αγωνιστική (21/1/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΧΑΝΘ

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου

ΠΣ Ευκαρπίας-Αστέρας Σίνδου

ΜΕΝΤ-Πολύγυρος

Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΓΣ Ελευθερούπολης

Μαντουλίδης-ΑΕ Κομοτηνής

14η Αγωνιστική (28/1/2018)

ΓΑΣ Κομοτηνή-Κένταυρος Καλλικράτειας

ΠΣ Ευκαρπίας-ΧΑΝΘ

ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου

Απόλλων Καλαμαριάς-Πολύγυρος

Ορφέας Νέου Σκοπού-Μακεδονικός

Μαντουλίδης-ΓΣ Ελευθερούπολης

Αίας Ευόσμου-ΑΕ Κομοτηνής

15η Αγωνιστική (4/2/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΠΣ Ευκαρπίας

ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ

Αστέρας Σίνδου-Απόλλων Καλαμαριάς

Πολύγυρος-Ορφέας Νέου Σκοπού

Μακεδονικός-Μαντουλίδης

ΓΣ Ελευθερούπολης-Αίας Ευόσμου

ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή

16η Αγωνιστική (11/2/2018)

ΜΕΝΤ-Κένταυρος Καλλικράτειας

Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ

Ορφέας Νέου Σκοπού-Αστέρας Σίνδου

Μαντουλίδης-Πολύγυρος

Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός

ΑΕ Κομοτηνής-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Κομοτηνή

17η Αγωνιστική (25/2/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Απόλλων Καλαμαριάς

ΧΑΝΘ-Ορφέας Νέου Σκοπού

Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης

Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου

Μακεδονικός-ΑΕ Κομοτηνής

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΠΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ

18η Αγωνιστική (4/3/2018)

Ορφέας Νέου Σκοπού-Κένταυρος Καλλικράτειας

Μαντουλίδης-ΧΑΝΘ

Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου

ΑΕ Κομοτηνής-Πολύγυρος

ΓΣ Ελευθερούπολης-Μακεδονικός

ΜΕΝΤ-ΓΑΣ Κομοτηνή

Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας

19η Αγωνιστική (11/3/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Μαντουλίδης

ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου

Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Κομοτηνής

Πολύγυρος-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΓΑΣ Κομοτηνή-Μακεδονικός

ΠΣ Ευκαρπίας-Ορφέας Νέου Σκοπού

ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς

20η Αγωνιστική (18/3/2018)

Αίας Ευόσμου-Κένταυρος Καλλικράτειας

ΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ

ΓΣ Ελευθερούπολης-Αστέρας Σίνδου

Μακεδονικός-Πολύγυρος

Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΑΣ Κομοτηνή

Μαντουλίδης-ΠΣ Ευκαρπίας

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΜΕΝΤ

21η Αγωνιστική (1/4/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-ΑΕ Κομοτηνής

ΧΑΝΘ-ΓΣ Ελευθερούπολης

Αστέρας Σίνδου-Μακεδονικός

ΓΑΣ Κομοτηνή-Πολύγυρος

ΠΣ Ευκαρπίας-Αίας Ευόσμου

ΜΕΝΤ-Μαντουλίδης

Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Νέου Σκοπού

22η Αγωνιστική (22/4/2018)

ΓΣ Ελευθερούπολης-Κένταυρος Καλλικράτειας

Μακεδονικός-ΧΑΝΘ

Πολύγυρος-Αστέρας Σίνδου

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΓΑΣ Κομοτηνή

ΑΕ Κομοτηνής-ΠΣ Ευκαρπίας

Αίας Ευόσμου-ΜΕΝΤ

Μαντουλίδης-Απόλλων Καλαμαριάς

23η Αγωνιστική (29/4/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Μακεδονικός

ΧΑΝΘ-Πολύγυρος

ΓΑΣ Κομοτηνή-Αστέρας Σίνδου

ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΣ Ελευθερούπολης

ΜΕΝΤ-ΑΕ Κομοτηνής

Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου

Ορφέας Νέου Σκοπού-Μαντουλίδης

24η Αγωνιστική (6/5/2018)

Πολύγυρος-Κένταυρος Καλλικράτειας

Αστέρας Σίνδου-ΧΑΝΘ

Μαντουλίδης-ΓΑΣ Κομοτηνή

Μακεδονικός-ΠΣ Ευκαρπίας

ΓΣ Ελευθερούπολης-ΜΕΝΤ

ΑΕ Κομοτηνής-Απόλλων Καλαμαριάς

Αίας Ευόσμου-Ορφέας Νέου Σκοπού

25η Αγωνιστική (13/5/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Αστέρας Σίνδου

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΧΑΝΘ

ΠΣ Ευκαρπίας-Πολύγυρος

ΜΕΝΤ-Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΣ Ελευθερούπολης

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΕ Κομοτηνής

Μαντουλίδης-Αίας Ευόσμου

26η Αγωνιστική (20/5/2018)<%

Comments are closed.

LIVESCORES
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
180
PSARAKI
hair
sarris