Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (22-23/10) που διανύουμε σε όλα τα πρωταθλήματα τα οποία βρίσκονται σε φουλ αγωνιστικούς ρυθμούς.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (22-23/10) έχουν ως εξής:
Πρωτάθλημα Αντρών
Α’ Όμιλος-3η αγωνιστική
22/10 (6μμ): ΓΣ Ελευθερούπολης-Δόξα Βώλακα (Ανεστάκης, Σαρόγλου Χ.)
23/10 (5μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Απόλλων Δράμας (Νεδόγλου Α., Οικονόμου)
23/10 (4μμ): Πανσερραϊκός-ΑΕ Δοξάτου (Δαρνάκας, Κουμλιάλης)
23/10 (3μμ): Τιτάνες Δράμας-Παγγαίο (Ξενικάκης, Τσεχερίδης)
23/10 (3μμ): ΑΟ Σερρών-Προσοτσάνη (Στεφάνου Π., Αλευράς)
22/10 (5μμ): Ηράκλεια Σερρών-Μακεδόνες Κρηνίδων (Πελτέκη, Νεδόγλου Ζ.)
Β’ Όμιλος-3η αγωνιστική
23/10 (5μμ): Θύελλα Φερών-Αρίων Ξάνθης (Ρούντσιος, Μπέης)
22/10 (4μμ): Πάνθηρες Καβάλας-Φιλία Ορεστιάδας (Κατρακάρης, Λάλλα)
22/10 (4μμ): Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Γιαννούλης Στ., Αποστολίδης)
22/10 (5μμ): Αίας Κομοτηνής-Λεύκιππος Ξάνθης (Ντούρας, Λυτροσυγκούνης)
22/10 (5μμ): Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Καβάλας (Χατζόπουλος, Μιχέλης Θ.)
23/10 (5μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Κολοκυθάς, Τσακιράκη)
Πρωτάθλημα Εφήβων
Α’ Όμιλος-3η αγωνιστική
22/10 (2μμ): Πανσερραϊκός-Ορφέας Νέου Σκοπού (Δαρνάκας, Μπαλανίκας)
22/10 (5μμ): ΑΟ Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου (Δημάδης, Αλευράς)
Β’ Όμιλος-3η αγωνιστική
22/10 (3μμ): Απόλλων Δράμας-Τιτάνες Δράμας (Ζαχαριάδης, Τσεχερίδης)
22/10 (8μμ): Ένωση Καβάλας-Μακεδόνες Κρηνίδων (Κανελόπουλος, Λαζαρίδης)
Ρεπό: ΓΣ Ελευθερούπολης
Γ’ Όμιλος-3η αγωνιστική
22/10 (5μμ): Ασπίδα Ξάνθης-Αστέρας Καβάλας (Ευσταθιάδης, Αθανασιάδης)
22/10 (5μμ): Αρίων Ξάνθης-Αγία Βαρβάρα (Κολοκυθάς, Τριανταφύλου)
Ρεπό: Αίας Κομοτηνής
Δ’ Όμιλος-3η αγωνιστική
22/10 (1μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Κομοτηνής (Τσακιράκη, Καζάκος)
Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Πρωτάθλημα Νεανίδων
Ρεπό
Πρωτάθλημα Παίδων
Α’ Όμιλος-3η αγωνιστική
23/10 (2μμ): Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός (Νεδόγλου Α., Νεδόγλου Ζ.)
22/10 (3μμ): Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Βισάλτης Νιγρίτας (Γιαννούλης Α., Στεφάνου Στ.)
22/10 (4μμ): ΑΕ Σέρρες-ΑΟ Σερρών (Δαρνάκας, Μπαλανίκας)
23/10 (3μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-Ηράκλεια Σερρών (Στεφάνου Στ., Ορφανόπουλος)
Β’ Όμιλος-3η αγωνιστική
23/10 (3μμ): Ένωση Καβάλας-Παγγαίο (Κατρακάρης, Σαρόγλου Α.)
23/10 (4μμ): Απόλλων Δράμας-Αστέρας Καβάλας (Παναγιωτίδης, Αλατζάς)
Γ’ Όμιλος–3η αγωνιστική
22/10 (7μμ): Ασπίδα Ξάνθης-Ηρακλής Καβάλας (Ευσταθιάδης, Αθανασιάδης)
22/10 (3μμ): ΑΟ Χρυσούπολης-Αίας Κομοτηνής (Ανεβλαβής, Καλοτραπέζης)
23/10 (3μμ): ΓΑΣ Κομοτηνή-Αρίων Ξάνθης (Κιοσές, Νάσος)
22/10 (3μμ): Λεύκιππος Ξάνθης-Ένωση Ποταμουδίων (Καραγκεζίδης, Ορφανίδης)
Δ’ Όμιλος-3η αγωνιστική
23/10 (1μμ): Φιλία Ορεστιάδας-ΑΕ Κομοτηνής (Μιχέλης Θ., Μιχέλη Ε.)
22/10 (7μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Τσακιράκη, Καζάκος)
Ρεπό: Σπάρτακος Διδυμοτείχου, Θύελλα Φερών
Πρωτάθλημα Κορασίδων
Α’ Όμιλος
Ρεπό
Β’ Όμιλος-2η αγωνιστική
22/10 (2μμ): Ένωση Καβάλας-Αίας Κομοτηνής (Ψαριανός, Καλφόπουλος)
22/10 (3μμ): Ασπίδα 2001 Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνή (Κολοκυθάς, Αχμέτογλου)
Ρεπό: Αστέρας Καβάλας